БІБЛІОТЕКАР

Калюш Ніна Іванівна

Стаж роботи 20 років

 

Презентація Залузької ПШБ
Залузька ПШБ – крок до знань.pptx
Microsoft Power Point Presentation 6.5 MB

Cвято «З добром у серці»

   Добро та зло – вічні суперники у ході часу та простору, які ніяк не закінчать свою боротьбу, і жодна жива істота не може перехилити ваги рівноваги в будь-яку сторону, інакше світ просто припинив би своє існування.                                                                                 Та є одна народна мудрість: добре роби — добро,стократ помножене, до тебе повернеться, вчиниш зло — так само до тебе повернеться зло. На мою думку, корисливий вчинок і зло — це поняття надзвичайно близькі.                                                                                     Людина за своєю суттю створена для добра й любові, тому будь-яке відхилення від цього дуже швидко стає очевидним і приносить тільки розчарування й страждання людям, які не розуміють таких очевидних істин. Тож виходить, що сенс життя кожної людини полягає у творенні добра.                                                     З метою розпалити вогник доброти, любові, милосердя,  бібліотекар Залузької ПШБ Калюш Ніна Іванівна, провела свято «З добром у серці». 

  На свято були запрошені учні, вчителі та батьки. Дійство відбувалося в актовій залі школи. Прозвучали вірші та пісні про добро, дружбу. В гості завітала  Королева Доброти. В залі відчувалися промінчики добра, щирості й любові.  

 

30 вересня – Всеукраїнський день бібліотек


Символічно, що саме в день Віри, Надії, Любові і матері їх Софії (мудрості) відзначається це свято. Сама назва - Всеукраїнський свідчить, що це свято не тільки професійне, а загальнонародне, адже кожна людина хоча б раз у житті була у бібліотеці, а для багатьох вона стала рідною домівкою, бо без книги нема знань, поступу вперед.

 

Бібліотека… Серце завмира,

Коли пірнаю в тишу таємничу,

Святилище пізнання і добра,

Що в майбуття через минуле кличе.

 

І осягнути незбагненну суть

Світобудови прагну заповзято,

Коли мені з полиці дістають

Важкі томи Плутарха і Сократа.

 

Немов надійний лоцман в морі книг,

Бібліотекар взяв штурвал у руки.

Розкуто мчить моїх фантазій бриг

Крізь холоди занепаду й розлуки.

 

І поки є ти, сховище книжок,

І поки ти людей рятуєш свято,

Мене не знищить соціальний шок,

Як час не вбив Плутарха і Сократа.

 

До дива знань і мрій, о друзі, йдіть!

Високий дух летітиме далеко…

Аби сказати: «Зупинися, мить!»

Кажу лише: «Живи, бібліотеко!»


 

Посвята першокласників у читачі

 

 

Дружба з книгою – це свято!

 

Не було б його у нас,

 

Ми б не знали так багато

 

Про новий  і давній час.

 

 

 

29 квітня у приміщенні бібліотеки Залузького  НВК відбулося свято «Юного читача», на яке були запрошені учні першого класу.  В ході свята звеличувалася книга, відбувалося казкове та пісенне дійство. В гості до першокласників завітали Букварик, Королева Книга, Незнайко, Баба Яга, які з ними провели цікаві конкурси. Першокласники в знак своєї подяки подарували гостям чудові пісні про книгу.

Наприкінці свята Королева Книги всім юним читачам вручила «Пам’ятки читача».