3 червня 2022 року у Залузькому ОЗЗСО І-ІІІ ступенів відбулось свято вшанування таланту, інтелекту, індивідуальності, цілеспрямованості, наполегливості, старанності - «Надія 2022!»
У номінації «Інтелектуальна надія» були нагороджені грамотами та солодкими подарунками учні- переможці, призери етапу районних та обласних олімпіад , учасники Інтернет- олімпіад,інтелектуальних мовно-літературних конкурсів Всеукраїнського рівня імені Петра Яцика, Тараса Шевченка,конкурсу науково-дослідницьких робіт МАН :
1. КРАСЬКО Станіслав Вадимович, учень 7-А класу,за зайняте І місце у ІІ (територіальному) турі І етапу Всеукраїнської олімпіади з української мови та літератури, І місце у ІІ районному етапі Всеукраїнської олімпіади з української мови та літератури, І місце в районному етапі XІІ Міжнародного мовно-літературного конкурсу учнівської та студентської молоді імені Тараса Шевченка, І місце в ІІ (територіальному) турі XІІ Міжнародного мовно-літературного конкурсу учнівської та студентської молоді імені Тараса Шевченка, І місце в обласному етапі XІІ Міжнародного мовно-літературного конкурсу учнівської та студентської молоді імені Тараса Шевченка ;
2. ГАЙДИШ Ангеліна Юріївна, ученицю 8-А класу, за зайняте І місце у ІІ районному етапі Всеукраїнської олімпіади з історії, І місце у ІІ (територіальному) турі І етапу Всеукраїнської олімпіади з історії, ІІ місце у ІІ (територіальному) турі І етапу Всеукраїнської олімпіади з української мови та літератури, ІІ місце у ІІ районному етапі Всеукраїнської олімпіади з української мови та літератури, ІІІ місце в обласному етапі Всеукраїнської олімпіади з української мови та літератури;
3. КОТЯШ Ангеліна Сергіївна, ученицю 10 класу,за зайняте ІІ місце у ІІ (територіальному) турі І етапу Всеукраїнської олімпіади з історії, ІІІ місце у ІІ районному етапі Всеукраїнської олімпіади з історії,ІІ місце у ІІ (територіальному) турі І етапу Всеукраїнської олімпіади з англійської мови, ІІ місце у ІІ турі І етапу Всеукраїнської олімпіади з хімії, ІІІ місце у ІІ (територіальному) турі І етапу Всеукраїнської олімпіади з біології, І місце у ІІ (територіальному) турі І етапу Всеукраїнської олімпіади з російської мови та літератури, І місце у ІІ районному етапі Всеукраїнської олімпіади з російської мови та літератури, І місце в обласному етапі Всеукраїнської олімпіади з російської мови та літ ;
4. КРАСЬКО Олександра Вадимівна, учениця 11 класу,за зайняте ІІ місце у ІІ (територіальному) турі І етапу Всеукраїнської олімпіади з російської мови та літератури, І місце у ІІ районному етапі Всеукраїнської олімпіади з російської мови та літератури, І місце в обласному етапі Всеукраїнської олімпіади з російської мови та літератури
5. КОТЯШ Юлія Василівна, учениця 9 класу, за зайняте ІІІ місце у ІІ (територіальному) турі І етапу Всеукраїнської олімпіади з історії,, ІІ місце у ІІ (територіальному) турі І етапу Всеукраїнської олімпіади з російської мови та літератури ;
6. БРУЯКА Микола Миколайович,учень11 класу,за зайняте ІІ місце у ІІ (територіальному) турі І етапу Всеукраїнської олімпіади з історії,, ІІІ місце у ІІ районному етапі Всеукраїнської олімпіади з історії;
7. КОТЯШ Тетяна Леонідівна, учениця 9 класу,за зайняте ІІІ місце у ІІ (територіальному) турі І етапу Всеукраїнської олімпіади з географії
8. БРУЯКА Софія Миколаївна, учениця 9 класу ,за зайняте ІІ місце у ІІ (територіальному) турі І етапу Всеукраїнської олімпіади з англійської мови
9. МІЩУР Вікторія Ігорівна, ученицю 9 класу, за зайняте ІІІ місце у ІІ (територіальному) турі І етапу Всеукраїнської олімпіади з правознавства ;
10. ТУРЧИК Тетяна Сергіївна, ученицю 9 класу, за зайняте ІІІ місце у ІІ (територіальному) турі І етапу Всеукраїнської олімпіади з технології;
11. КРАСЬКО Анна Василівна, учениця 9 класу,за зайняте ІІІ місце у ІІ (територіальному) турі І етапу Всеукраїнської олімпіади з хімії ;
12. КОТЯШ Альбіна Михайлівна, учениця11 класу,за зайняте ІІІ місце у ІІ (територіальному) турі І етапу Всеукраїнської олімпіади з англійської мови ;
13. ПАВЛОВЕЦЬ Марія Сергіївна, учениця 8-А класу,за зайняте ІІ місце у ІІ (територіальному) турі І етапу Всеукраїнської олімпіади з хімії , І місце в територіальному та ІІ місце в обласному етапі МАН (секція «Валеологія»);
14. КОТЯШ Софія Олегівна, учениця 4-Б класу,за зайняте І місце в ІІ етапі (І територіального) Міжнародного конкурсу з української мови імені Петра Яцика;
15. Яцута Юлія Миколаївна , учениця 8-А класу,за зайняте ІІІ місце в ІІ етапі (І територіального) Міжнародного конкурсу з української мови імені Петра Яцика;
Похвальним листом «За високі досягнення у навчанні» за підсумками 2021-2022 навчального року були нагороджені :
5 клас
1. Гайдиш Ілля Юрійович ;
2. Котяш Вікторія Сергіївна ;
3. Котяш Іванна Юріївна ;
4. Котяш Ольга Валеріївна;
5. Калюш Яна Миколаївна;
6. Присяжнюк Марія Вікторівна;
7. Сайчишин Артем Іванович;
8. Яцута Сергій Віталійович;
6 клас
1. Котяш Вікторія Василівна;
2. Котяш Олександра Адамівна;
3. Котяш Христина Олександрівна;
7-А клас
1. Годунко Іванна Богданівна;
2. Красько Станіслав Вадимович;
7-Б клас
1. Красько Артем Олегович;
2. Мороз Андрій Іванович;
8-А клас
1. Гайдиш Ангеліна Юріївна;
2. Котяш Олександр Віталійович;
3. Олексієвець Юлія Володимирівна;
4. Павловець Марія Сергіївна;
5. Яцута Юлія Миколаївна;
8-Б клас
1. Годунко Альона Миколаївна;
9 клас
1. Красько Анна Василівна ;
10 клас
1. Котяш Ангеліна Сергіївна;
2. Олексієвець Альона Володимирівна.
У номінації «Творча обдарованість» за особливий вияв творчого таланту нагороджені:
1.ЯКИМОВИЧ Аполлінарія Геннадіївна, учениця 4-А класу, за зайняте ІІ місце у І відбірковому етапі обласного огляду-конкурсу української естрадної пісні «Юна зірка» та ІІ місце у І відбірковому етапі обласного конкурсу патріотичної пісні «Поліська Січ»;
2.Годунко Іванну Богданівну – 7-А
3.Котяш Олександру Василівну – 7-А
4.Олексієвець Владиславу Вікторівну – 7-А
5.Жакун Анну Вікторівну – 7-Б
6.Котяй Лілію Миколаївну – 7-Б
7.Олексієвець Яну Миколаївну – 7-Б
8.Мороза Андрія Івановича – 7-Б
за зайняте І місце у І етапі Всеукраїнського фестивалю-конкурсу «Молодь обирає здоров’я! » (дистанційно) літературно-музично-спортивних міні-композицій:
9.ДУЛЯНИЦЬКИЙ Дмитро Миколайович, учень 6 класу та
КОТЯШ Вікторія Василівна, учениця 6 класу, зайняте ІІ місце у І територіальному онлайн - конкурсі читців-гумористів «Поліський пересмішник»
10. ГОДУНКО Альона Миколаївна, учениця 8-Б класу та
ГОДУНКО Іванна Богданівна ,учениця 7-А класу,за активну участь у культурно-масовому та громадському житті закладу
У номінації « Спортивна гордість» за активну участь у спортивному житті нагороджені:
1. Бруяка Микола Миколайович – 11 кл.
2. Калюш Віталій Васильович – 11 кл.
3. Котяш Іван Русланович – 11 кл.
4. Котяш Альбіна Михайлівна – 11 кл.
У номінації «Гордість освіти» за високий професіоналізм, творчість, результативність у роботі з обдарованою учнівською молоддю та особистий внесок у піднесення іміджу школи нагороджені:
1.Котяш Лариса Опанасівна (вч. української мови та літератури);
2.Деркач Світлана Якимівна (вч. історії та права);
3. Жакун Наталія Опанасівна (вч. зарубіжної літератури);
4.Жакун Марія Трохимівна (вч.хімії та біології) ;
5.Котяш Валентина Миколаївна (вч.англійської мови) ;
6.Куришко Тетяна Василівна (вч. англійської мови) ;
7.Лавор Юлія Віталіївна (вч.географії) ;
8.Жакун Марія Василівна (вч.історії) ;
9.Бруяка Марія Миколаївна ( вч. трудового навчання) ;
10.Жакун Людмила Іванівна (вч. поч..класів) ;
11.Шах Раїса Семенівна ( вч.біології);
12.Годунко Наталія Іванівна (вч.образотворчого мистецтва) ;
13.Жакун Юрій Миколайович (вч.фізкультури);
14.Жакун Юлія Михайлівна (вч. фізкультури).
15.Котяш Ольга Сергіївна (вч.початкових класів);
16.Котяш Оксана Сергіївна (педагог-організатор).